شرکت گسترش تجارت تایر وارد کننده وعرضه کننده تایر از برندهای معتبر بین المللی در ایران است. گسترش تجارت تایر با در اختیار داشتن تیم مجرب از کارشناسان در حوزه تامین تایرهای معدنی و راهسازی، اتوبوسی، کامیونی، سواری، کشاورزی و صنعتی فعالیت می کند. کارشناسان فروش در شرکت گسترش تجارت تایر با ارائه مشاوره و اطلاعات فنی کامل محصولات، در کنار مشتریان هستند تا تجربه بهترین خرید و انتخاب تایر برای مشتریان فراهم شود.

اهداف

شرکت گسترش تجارت تایر در سال ۱۳۹۳ با هدف واردات و عرضه تایر از برندهای معتبر بین المللی با اتکا به تجربه و تخصص پرسنل خود و ایجاد زیرساخت‌های لازم در راستای هدف اصلی یعنی تامین تایر استاندارد و ایمن، هم راستا با نیاز مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر و جلب رضایتمندی مشتریان شروع به کار کرد.

همواره اولویت اصلی ما در مجموعه گسترش تجارت تایر تحقیق و بررسی های کارشناسی در زمینه تامین بهترین نوع تایر با استانداردهای روز دنیا با توجه به نیاز مشتریان و ایجاد محتوای فنی دقیق و استاندارد برای تسهیل فرآیند خرید است و مصرف کنندگان با اطمینان از کیفیت تایرها و گارانتی و خدمات پس از فروش میتوانند نیاز خود را براحتی تامین کنند.

زنجیره تامین

گسترش تجارت تایر در راستای تامین به موقع تایر و در جهت تامین نیاز مشتری ها همواره اقدام به افزایش نمایندگی های فروش خود در سراسر کشور می کند تا با ایجاد یک زنجیره تامین گسترده امکان دسترسی سریع به مراکز فروش را فراهم کند تا مشتریان بتوانند در تمام نقاط کشور، تایر مورد نظر خود را براحتی خریداری کنند. 

شرکت گسترش تجارت تایر برای اطمینان مشتری ها علاوه بر تضمین اصالت تایرها، محصولات خود را با گارانتی معتبر ۵ ساله ارائه می دهد تا مصرف‌کنندگان با اطمینان از گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش، تایر مورد نظر خود را انتخاب کنند.

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۴۱۵۲۴