وست لیک یکی از معتبرترین برندهای تایر در چین می باشد که توسط کمپانی ZC RUBBER تولید می گردد. این شرکت از سال ۱۹۵۸ شـروع به کارکرده و در حال حاضـر به رتبه اول تولید تایر در چین و نیز رتبه دهم در بین ۷۵ تولید کننده بزرگ تایردرجهان دست یافته است. امروزه شـرکت وسـت لیک با در اختیار داشـتن تجهیزات مدرن و نیز استفاده از دانش و تجربیات متخصصـان کره ای و ژاپنی اقدام به طراحی و تولید انواع تایر های خودروهای سـواری، کامیون، اتوبوس، معدنی، راهسازی و کشاورزی نموده است. عملکرد خوب تایرهای وست لیک و استاندارد بالای تولید آن باعث شـده تا علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور چین، در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرارگیرد.

در ایران شرکت گسـترش تجارت تایر به عنوان نماینده انحصـاری فروش و خدمات پس از فروش تایر های وست لیک فعالیت می نماید. این شرکت امیدوار است تا با تکیه بر پیشینه و تجربیات مدیران، توانمندی تیم حرفه ای کارکنان خود و ارائه بهترین خدمات به مصـرف کنندگان، رضایت آنها را جلب نماید.

Guarantee

شرایط گارانتی:

تمامی تایرهای وست لیک به مدت ۵ سال از تاریخ تولید، نسیت به عیوب ناش تمامی از فرآیند تولید درکارخانه گارانتی می گردد. تایرهای آسیب دیده باید توسط کارشناسان مورد تایید کمپانی ZC RUBBER مورد بررسی قرار گیرد. در صـورتی که علت آسیب دیدگی مربوط به فرآیند تولید درکارخانه تشـخیص داده شود شرکت موظف است متناسب با درصد آج باقی مانده خسارت تایر را پرداخت نماید.
  • تایرهایی که گارانتی آن از طریق نماینده با مهرو امضاء فعال نشده است یا شماره سریال آن مخدوش شده باشد.
  • تایرهایی که عمق آج آن کمتر از ۱ /۶ میلیمتر باشــد و  یا بیش از  ۵ سال از تاریخ تولید آن گذشته باشد.
  • آسیب هایی که ناشی از استفاده نادرست از تایر از جمله رینگ گذاری غیر اصـولی، حرکت در حالت کم بادی، پربادی، حمل بیش از ظرفیت و تعمیر نادرست تایر باشد.
  • آسیب هایی که ناشی از نقص فنی ماشین (سیستم تعلیق، جلوبندی و ترمزها) یا رانندگی غیر اصولی(ترمز یا فرمانگیری شدید ومکرر) باشد.
  • آسیب های ناشی از تصـادف، برخورد تایر با اجسام تیز و برنده ویا تماس با روغن و مواد شیمیایی به وجود آمده است.

روش فعال سازی کارت خدمات:

با این کارت میتوانید خدمات پس از فروش را برای حداکثر ۴ حلقه تایر فعال نمایید، برای این کار کافی است در زمان فروش تایر

  1. کارت گارانتی توسط نماینده فروش مهر و امضاء و اطلاعات تکمیل گردد و به مشتری تحویل شود.
  2. یک نسخه کپی نیز از کارت گارانتی بایستی توسط نماینده به شرکت گسترش تجارت تایر خاورمیانه ارسال شود.