تایرهای اتوبوسی و کامیونی WEST LAKE
مشاهده محصولات
تایرهای سواری WEST LAKE
مشاهده محصولات
قبل
بعدی

گودیر تایر شرکت تایر و لاستیک‌سازی آمریکایی است، که در سال ۱۸۹۸ توسط “فرانک سیبرلینگ”، در شهر اکران، اوهایو تأسیس شد. گودیر تولیدکننده انواع تایر برای خودروهای سواری، کامیون‌های تجاری، کامیون‌های سبک، اتومبیل‌های مسابقه، هواپیما، تجهیزات کشاورزی و همچنین کلیه لاستیک‌های ماشین‌آلات سنگین، می‌باشد. نام این شرکت، از نام چارلز گودیر، مخترع نوعی لاستیک، گرفته شده‌است. وی این لاستیک را، در سال ۱۸۳۹ اختراع کرد و نکته قابل توجه اینست، که گودیر هیچوقت با این کمپانی ارتباط مستقیم نداشته‌است. شرکت گودیر، اولین بار، برای ساخت نوعی بالون هوایی کوچک، بنام گودیر، در سراسر جهان شناخته شد. این نوع بالون، در سال ۱۹۲۵ اولین پرواز خود را انجام داد. این نوع بالون، که بعدها به بالون گودیر معروف شد، امروزه یکی از آیکون‌های تبلیغاتی در ایالات متحده بشمار می‌رود. این شرکت موفق‌ترین تولیدکننده تایر در تاریخ مسابقات فرمول یک است و رکورد گودیر در این مسابقات، دست‌نیافتنی می‌باشد.[۲] مسابقات فرمول یک فصل ۱۹۹۸، آخرین دوره‌ای بود، که شرکت گودیر، در مسابقات فرمول یک حضور داشت و درحال‌حاضر، تنها منبع تایر، برای سری نسکار می‌باشد. بخشی از سهام شرکت گودیر تایر در بازار بورس نیویورک، بورس لندن و بورس نزدک معامله می‌شود. گودیر از اجزاء سابق میانگین صنعتی داو جونز است .

وست لیک یکی از معتبرترین برندهای تایر در چین می باشد که توسط کمپانی ZC RUBBER  تولید می گردد.این شرکت از سال ۱۹۸۵ شروع به کار کرده و در حال حاضر به رتبه اول تولید تایر در چین و نیز رتبه دهم در بین ۷۵ تولید کننده بزرگ تایر در جهان دست یافته است. امروزه شـرکت وست لیک با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و نیز استفاده از دانش و تجربیات متخصصان کره ای و ژاپنی اقدام به طراحی و تولید انواع تایرهای خودروهای سواری، کامیون، اتوبوس، معدنی، راهسازی و کشاورزی نموده است. عملکرد خوب تایرهای وست لیک و استاندارد بالای تولید آن باعث شـده تا علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور چین، در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار گیرد..

در ایران شرکت گسترش تجارت تایر به عنوان نماینده انحصـاری فروش و خدمات پس از فروش تایر های وست لیک فعالیت می نماید. این شرکت امیدوار است تا با تکیه بر پیشینه و تجربیات مدیران، توانمندی تیم حرفه ای کارکنان خود و ارائه بهترین خدمات به مصرف کنندگان، رضایت آنها را جلب نماید.

TIANLI تولید کننده لاستیک های با کیفیت بالا و با تکنولوژی روز در زمینه های مختلف است. سازنده تیانلی تیانجین تایر و  شرکت رابر اینترنشنال با مسئولیت محدود (TUTRIC) است که در سال ۱۹۸۵ با همکاری یک شرکت کانادایی تاسیس شد.
اولین تولید کننده چینی بود که در توسعه لاستیک های جنگلداری، کشاورزی و تراکتور سرمایه گذاری کرد.این روزها، TUTRIC بیش از ۲۰۰ اندازه مختلف را ارائه می دهد، از ۱۶ تا ۵۷ اینچ در تنوع بیش از ۱۶۰۰مورد. لاستیک های TIANLI با توجه به نیاز مشتری تولید می شوند و به بیش از ۷۰ کشور در سراسر جهان صادر می شوند.